אוטומציה בוואטסאפ

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

אוטומציה בוואטסאפוואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם אשר משתמשים בה יותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם. כיום ניתן לבצע אוטומציה בוואטסאפ על ידי צ'אט בוט, שהוא למעשה תוכנת מחשב שמסוגלת לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. על אוטומציה בוואטסאפ נרחיב במאמר הבא. 

 

מהי אוטומציה?

לפני שנרחיב על אוטומציה בוואטסאפ, חשוב להבין מהי אוטומציה. אוטומציה היא למעשה שימוש במכונות או באביזרים אלקטרוניים שונים במקום בעבודת ידיים. על ידי אוטומציה ניתן לבצע מגוון פעולות שונות, בעיקר מטלות שגרתיות שחוזרות על עצמן, בלי מאמץ ובלי מגע ידי אדם. לדוגמא ניתן לבצע אוטומציה בתהליכי עבודה משרדית או בחישובים סטטיסטיים. כך גם ניתן לבצע אוטומציה בוואטסאפ על ידי צ'אט בוט שיספק מענה אוטומטי ללקוחות של העסק. 

מהי אוטומציה בוואטסאפ?

אוטומציה בוואטסאפ מתבצעת למעשה על ידי צ'אט בוט שהוא מעין רובוט שמתנהל בוואטסאפ. רובוט זה הוא למעשה תוכנה מחשב שמבוססת על בינה מלאכותית. תוכנה זו כוללת ממשק מבוסס טקסט שמבין קלט שפה טבעית. כלומר, התוכנה מסוגלת לנהל שיחות כמעט אנושיות ולהעניק שירות ללקוחות שלכם. למעשה עם התוכנה ניתן לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים, לענות על שאלות, לטפל בצרכים שונים של שירות לקוחות, לספק מידע, לשלוח הודעות באופן אוטומטי ואף לסייע בשיווק העסק. 

 

איך ניתן לשווק את העסק בוואטסאפ?

כפי שציינו, אוטומציה בוואטסאפ על ידי צ'אט בוט מאפשרת לבצע מגוון פעולות שונות כמו מענה על שאלות, סיפוק מידע וכך גם שיווק של העסק. אבל איך זה עובד? למעשה התוכנה מאפשרת לנו לבנות  מערך שיווק אפקטיבי ויעיל על ידי שליחת הודעות עם מסרים שיווקיים. בניגוד לשיווק שמתבצע באינטרנט וברשתות החברתיות, בוואטסאפ השיווק הוא אישי. כלומר, הלקוחות שלכם יקבלו הודעה באופן אישי לטלפון שלהם. היתרון המשמעותי של שיווק בוואטסאפ הוא רמת היחס של הלקוחות. בדרך כלל, כאשר אנשים מקבלים הודעת וואטסאפ יש סיכוי גדול יותר שהם יקראו אותה ויתעניינו בתוכן שלה, מאשר אם הם יקבלו הודעת SMS או אימייל. עם זאת, כאשר מבצעים שיווק בוואטסאפ חשוב לדעת לעשות זאת נכון, לא להציף את הלקוחות בתכנים פרסומיים ולא לכלול רק מסרים פרסומיים, כי אחרת הלקוחות עלולים לחסום אתכם. 

שימו לב- שיווק בוואטסאפ על ידי צ'אט בוט מאפשר לעקוב אחר הפעילות העסקית של העסק ואחר התוצאות שפעילות זו מניבה. כך ניתן לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזרו לעסק להשתפר כל הזמן. 

 

שיפור שירות הלקוחות

על ידי אוטומציה בוואטסאפ ניתן לשפר באופן משמעותי את שירות הלקוחות שהעסק מספק ללקוחות שלו. שירות הלקוחות של העסק הוא אחד הדברים החשובים ביותר שלו. בלי שירות לקוחות גם עסק שמציע מוצרים מעולים עלול להיכשל, לכן חשוב לשים על כך דגש רב. למעשה, על ידי הצ'אט בוט אתם מייצרים תקשורת יעילה עם הלקוחות שלכם ומסוגלים להעניק להם מענה 24/7. גם אם העסק סגור, גם אם אתם לא פנויים תמיד יהיה מי שיענה ללקוחות שלכם ויספק להם מידע  ראשוני. כאשר מעניקים ללקוחות מענה מהיר ועוזרים לו לבצע עסקה בשעה שנוחה לו, במידה שהוא מעוניין בכך, ניתן להגדיל את העסקאות שהעסק מבצע באופן משמעותי. 

דבר חשוב נוסף הוא שאוטומציה בוואטסאפ על ידי צ'אט בוט מאפשר לכם לשלוח עדכונים ללקוחות שלכם בקלות ובמהירות. יש מבצע חדש? אתם מציעים הטבה חדשה? רוצים לעדכן שהמשלוח כמעט מגיע? כל עדכון שתרצו לשלוח ללקוחות שלכם יכול להתבצע בקלות על ידי צ'אט בוט. 

החשיבות של סקרים והגרלות

על מנת לשפר את שירות הלקוחות של העסק ואף את אפקטיביות השיווק שלו, חשוב לבצע סקרים והגרלות. כאשר אתם עורכים סקרים או הגרלות אתם יכולים לדעת האם הלקוחות שלכם מרוצים מהשירות שקיבלו, האם יש להם נקודות לשיפור או לשימור וכדומה. על ידי סקרים אתם יכולים להבין את שירות הלקוחות של העסק בצורה הטובה ביותר ולשפר אותו במידת הצורך. כך אתם יכולים לשפר באופן משמעותי את שימור הלקוחות של העסק ואף למשוך לקוחות חדשים. 

כך גם בנוגע להגרלות. בעולם של היום, הגרלות הפכו לאחת משיטות השיווק היעילות ביותר. לדוגמא ניתן לעשות הגרלה שמי שיזכה בה יקבל שובר של סכום מסוים לרכישה או יזכה במוצר מתנה. על מנת להיכנס להגרלה כל שעליו לעשות יהיה לשתף את העסק בפלטפורמה מסוימת שאתם תחליטו. בוואטסאפ ניתן לעשות זאת על ידי פתיחת קבוצה עם כמה חברים. כך המפרסם יוכל לשלוח בקבוצה מסרים שיווקיים שונים. 

עם אוטומציה בוואטסאפ ניתן לערוך סקרים, משובים, לקבל חוות דעת ולערוך הגרלות בקלות. כך אתם מייעלים את שירות הלקוחות שלכם ואת השיווק של העסק. 

 

מה לגבי המחיר?

המחיר של אוטומציה בוואטסאפ עם צ'אט בוט משתנה בהתאם לסוג השירות שתבחרו. באופן כללי יהיה עליכם לשלם על ההקמה תשלום חד פעמי ולאחר מכן לשלם באופן חודשי בהתאם לסוג השירות שתקבלו. יש לקחת בחשבון, שבלי אוטומציה בוואטסאפ יהיה עליכם לבצע את כל המשימות הללו על ידי תפעול של נציגי שירות. תפעול מערך אנושי הוא לא דבר פשוט והוא כולל הוצאות רבות, לכן על ידי אוטומציה בוואטסאפ תוכלו לחסוך עלויות רבות. 

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554