אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוטצ'אט בוט הוא תוכנת מחשב שמטרתה לשוחח עם משתמשים אנושיים על ידי תקשורת טקסטואלית או מדוברת. אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט היא אחד הדברים שמאפשרים לחסוך זמן ולהוזיל עלויות לעסק. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- מה זה צ'אט בוט?

צ'אט בוט הוא מעיו רובוט בוואטסאפ שמתנהל עבורנו מול לקוחות ואף עם העובדים של העסק. הצ'אט בוט הוא למעשה תוכנת מחשב מבוססת בינה מלאכותית שיכולה לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. הצ'אט בוט יכול לענות על שאלות, לנהל משימות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לשלוח הודעות אוטומטיות ועוד. מדובר בממשק מבוסס טקסט שמבין קלט שפה טבעית ונותן בתמורה שיחה כמו אנושית. לצ'אט בוט יש יתרונות רבים, עליהם נרחיב בהמשך. 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- כיצד?

על ידי צ'אט בוט ניתן לבנות מערך שיווק אפקטיבי במיוחד. שיווק בוואטסאפ צריך להתנהל נכון ולהעניק ללקוחות שלכם ערך מוסף. כאשר אתם משווקים בוואטסאפ ידעו את הלקוחות שלכם על דברים חדשים. כמו כן, חשוב מאוד לא להציף את הלקוח ולפרסם רק תכנים פרסומיים. במידה שתציפו את הלקוחות שלכם בתכנים רבים או בתכנים פרסומיים מידי אתם מסתכנים בכך שהם יעזבו את הקבוצה, את רשימת התפוצה או אפילו יחסמו את החשבון העסקי שלכם. לכן, חשוב לעשות זאת נכון. על ידי צ'אט בוט ניתן לבצע שיווק יעיל וחכם. כמו כן הצ'אט בוט מאפשר לעקוב אחר הפעילות העסקית והתוצאות שלהם באופן קבוע. על ידי המעקב ניתן לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזרו לנו להשתפר באופן קבוע.

 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- חשיפה גבוהה

וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם. יש בוואטסאפ יותר מ-2 מיליארד משתמשים המהווים כרבע מאוכלוסיית העולם. במיוחד בישראל כמעט אין מי שלא משתמש בוואטסאפ באופן יומיומי. על ידי צ'אט בוט ששולח הודעה ללקוח יש יותר סיכוי שהלקוח יפתח את ההודעה ויקרא אותה. רוב האנשים שמקבלים הודעה בוואטסאפ לא מתעלמים ממנה אלא בודקים מה כתוב בה. זאת לעומת הודעות SMS או דואר אלקטרוני. כלומר, על ידי צ'אט בוט בוואטסאפ ניתן להנות מחשיפה משמעותית של העסק ללקוחות פוטנציאליים שונים וכך להגדיל את העסקאות.

 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- שיפור שירות הלקוחות

אחד הדברים שיהפכו עסק לעסק מצליח או לעסק לא מצליח הוא שירות הלקוחות שלו. גם עסק מצוין עם מוצרים טובים יכול ליפול אם שירות הלקוחות שלו לא טוב. על ידי צ'אט בוט אתם משפרים את שירות הלקוחות של העסק. עם צ'אט בוט אתם מספקים ללקוחות מענה 24/7 ומייצרים תקשורת יעילה. בזכות כך אתם מעניקים ללקוח מידע ראשוני, שולחים קישור ומידע קריטי שיגרום ללקוח לבצע רכישה. 

כמו כן, עם צ'אט בוט בוואטסאפ ניתן להעניק ללקוחות שלנו מענה מהיר. גם אם העסק סגור, גם אם אתם לא פנויים, גם אם אין לכם מזכירה- על ידי צ'אט בוט אתם יכולים לתת ללקוחות שלכם מענה מהיר במידה שהם מתעניינים בעסק. כך אתם מעניקים ללקוח מידע ועוזרים לו לבצע רכישה בשעה שנוחה לו. כלומר, על ידי צ'אט בוט אתם הופכים את העסק שלכם לזמין 24/7 ומשפרים את שירות הלקוחות. 

 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- שליחת עדכונים

אחד האלמנטים שמספק לנו צ'אט בוט הוא היכולת לשלוח ללקוחות שלנו עדכונים. יש מבצע חדש? הטבה חדשה? החיוב באשראי לא עבר? המשלוח צריך להגיע? המסמכים שלו חיכה הגיעו? על ידי צ'אט בוט הלקוחות יקבלו עדכון על כל הדברים הרלוונטיים להם במהירות. 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- הגרלות וסקרים

על ידי צ'אט בוט אתם יכולים לבצע סקרים ולשלוח משוב ללקוחות. כך אתם יכולים לדעת האם הלקוחות מרוצים מהשירות שקיבלו, האם יש לכם מקום להשתפר ואם כן אז כיצד להשתפר. סקרים ומשובים הם אחת האפשרויות הטובות ביותר להבין את שירות הלקוחות של העסק ולשפר אותו במידת הצורך. על ידי שיפור שירות הלקוחות אתם משמרים לקוחות ואף מושכים לקוחות חדשים. 

כמו כן, שיטה יעילה נוספת גם לשיווק בווטסאפ על ידי צ'אט בוט היא ליצור הגרלה. בשיטה זו המפרסם מכריז על הגרלה כלשהי, לדוגמא, זכייה במוצר מתנה, זכייה בשובר של 200 שקלים לרכישה וכדומה. דרך הכניסה להגרלה היא על ידי שיתוף. בווטסאפ הדבר יכול להיות על ידי פתיחת קבוצה עם כמה חברים. כך המפרסם יכול לשלוח בקבוצה מסרים שיווקיים שונים. חשוב ליצור תכנים מעניינים כמו חידון, סרטוני תדמית, תמונות ועוד. 

 

אוטומציה שיווקית עם צ'אט בוט- מה חשוב?

חשוב לקחת בחשבון ששיווק בוואטסאפ צריך להתנהל נכון ולהעניק ללקוחות שלכם ערך מוסף. כאשר אתם משווקים בוואטסאפ ידעו את הלקוחות שלכם על דברים חדשים. כמו כן, חשוב מאוד לא להציף את הלקוח ולפרסם רק תכנים פרסומיים. במידה שתציפו את הלקוחות שלכם בתכנים רבים או בתכנים פרסומיים מידי אתם מסתכנים בכך שהם יעזבו את הקבוצה, את רשימת התפוצה או אפילו יחסמו את החשבון העסקי שלכם. לכן, חשוב לעשות זאת נכון. 

קראו עוד: בניית בוטים לווטסאפ

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554