איך צ'אט בוט יכול לעזור לי?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

צ'אט בוטצ'אט בוט הוא רובוט וואטסאפ שמבצע עבורכם משימות שונות כמו הודעות אוטומטיות ופעולות קידום שונות. צ'אט בוט מאפשר לכם לחסוך בכסף של שיווק ולעשות זאת בצורה חכמה שתניב תוצאות מדהימות. מהו צ'אט בוט ואיך זה עובד? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

קצת רקע

העידן של היום הוא עידן טכנולוגי בו כל דבר מתנהל באינטרנט. בעבר דרכי השיווק של העסקים היו דרך פלטפורמות ספציפיות כמו רדיו, מודעה בעיתון, פרסומות בטלוויזיה או שלטי חוצות ענקיים. כל אלה כללו תקציבים גדולים וקשרים לאנשי מפתח בתעשייה. כיום, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית ניתן לשווק עסקים וליצור קשר עם לקוחות באופן אינטרנטי. אחת האופציות היעילות ביותר לשיווק עסקים היא על ידי הוואטסאפ  וכמובן על ידי צ'אט בוט. 

מהו צ'אט בוט?

צ'אט בוט הוא רובוט בוואטסאפ שמתנהל עבורנו מול לקוחות ואף עם העובדים של העסק. הצ'אט בוט הוא למעשה תוכנת מחשב שיכולה לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. הצ'אט בוט יכול לענות על שאלות, לנהל משימות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לשלוח הודעות אוטומטיות ועוד. מדובר בממשק מבוסס טקסט שמבין קלט שפה טבעית ונותן בתמורה שיחה כמו אנושית. לצ'אט בוט יש יתרונות רבים, עליהם נרחיב בהמשך. 

 

מה השימושים של צ'אט בוט?

על ידי צ'אט בוט ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות בוואטסאפ. מדובר באמצעי פשוט וחכם שמבצע עבורנו מגוון פעולות. 

הפעילות הראשונה היא מענה אוטומטי. מכירים את הימים שאתם מוצפים בשיחות טלפון ולא מספיקים לענות לכולן? לעתים כאשר לא עונים ללקוח הדבר עלול לגרום לכך שנאבד עסקאות. על ידי הודעות אוטומטיות בוואטסאפ, ניתן לשלוח ללקוח שניסה ליצור איתנו קשר פרטים על העסק ולגרום לו להרגיש שהוא קיבל יחס עד שנחזור אליו. כך ניתן לשמר לקוחות ולהתייחס אליהם בזמן אמת. הצ'אט בוט מספק לנו מענה אוטומטי של הודעות ללקוחות וכך מאפשר לנו לתת מענה לשיחה שלא נענתה, לשלוח הודעה עם פרטי העסק או כרטיס ביקור של העסק לאחר שיחה שבוצעה, לשווק את העסק ועוד. 

בנוסף, על ידי צ'אט בוט ניתן לבנות מערך שיווק אפקטיבי במיוחד. שיווק בוואטסאפ צריך להתנהל נכון ולהעניק ללקוחות שלכם ערך מוסף. כאשר אתם משווקים בוואטסאפ ידעו את הלקוחות שלכם על דברים חדשים. כמו כן, חשוב מאוד לא להציף את הלקוח ולפרסם רק תכנים פרסומיים. במידה שתציפו את הלקוחות שלכם בתכנים רבים או בתכנים פרסומיים מידי אתם מסתכנים בכך שהם יעזבו את הקבוצה, את רשימת התפוצה או אפילו יחסמו את החשבון העסקי שלכם. לכן, חשוב לעשות זאת נכון. על ידי צ'אט בוט ניתן לבצע שיווק יעיל וחכם. כמו כן הצ'אט בוט מאפשר לעקוב אחר הפעילות העסקית והתוצאות שלהם באופן קבוע. על ידי המעקב ניתן לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזרו לנו להשתפר באופן קבוע. 

 

מה החשיבות של צ'אט בוט?

אחת המטרות המרכזיות של בתי העסק היא לשמר את הלקוחות הקיימים, להרחיב את מעגל הלקוחות ולסגור יותר עסקאות עם לקוחות חדשים על מנת להגדיל את הרווחים וההכנסות של העסק. אחת הדרכים היעילות להגדיל את מעגל הלקוחות ולשמר לקוחות קיימים היא על ידי צ'אט בוט. כאשר אתם עסוקים אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלכם יקבלו מענה. ברוב המקרים כאשר לקוח לא מקבל מענה הוא ימשיך לעסק הבא עד שיקבל את המענה שהוא מחפש. כאשר אתם לא נותנים מענה ללקוח אתם מסתכנים באיבוד עסקה פוטנציאלית. לכן, על ידי מענה מהיר שניתן על ידי צ'אט בוט אתם מגדילים את הסיכוי שהלקוח ימשיך להתעניין בעסק שלכם ויחכה שתחזרו אליו כשתתפנו. 

 

למה דווקא צ'אט בוט בוואטסאפ?

למעשה וואטסאפ נחשבת כיום לאפליקציית התקשורת המובילה בעולם. משתמשים בוואטסאפ יותר מ-2 מיליארד משתמשים המהווים כרבע מאוכלוסיית העולם. במיוחד בישראל, כמעט אין מי שלא משתמש בוואטסאפ באופן יומיומי. 

כאשר בוחרים בשיווק על ידי צ'אט בוט יש יותר סיכוי שהלקוח יפתח את ההודעה ויקרא אותה. רוב האנשים שמקבלים הודעה בוואטסאפ לא מתעלמים ממנה אלא בודקים מה כתוב בה. זאת לעומת הודעות SMS או דואר אלקטרוני. כלומר, על ידי וואטסאפ ניתן להנות מחשיפה משמעותית של העסק ללקוחות פוטנציאליים שונים וכך להגדיל את העסקאות. 

מה היתרונות של צ'אט בוט?

לצ'אט בוט יש מספר יתרונות בולטים. קודם כל יש להבין שיצירה של צ'אט בוט היא פעולה פשוטה במיוחד. כיום קיימות חברות רבות שמעניקות שירותי צ'אט בוט לעסקים. על ידי יצירת צ'אט בוט אתם יכולים להנות ממגוון יתרונות, בהם- 

  • זמינות- על ידי שימוש בצ'אט בוט העסק שלכם הופך לזמין 24/7.
  • שיווק אישי- שליחת הודעות על ידי צ'אט בוט מאפשרת לכם לפנות באופן אישי ללקוחות וכך לבצע שיווק יעיל במיוחד. 
  • קהל יעד- על ידי צ'אט בוט ניתן להגדיר את קהל היעד שלכם באופן מדויק. על ידי כך תוכלו לשלוח הודעות רק ללקוחות הפוטנציאלים והרלוונטיים לכם. 
  • הגדלת מעגל הלקוחות- כפי שציינו קודם, צ'אט בוט הוא אחת האפשרויות היעילות ביותר להגדיל את מעגל הלקוחות ולשמר לקוחות קיימים. כאשר נותנים ללקוחות מענה זה גורם להם להישאר ואף להמליץ על העסק לחברים. על ידי כך אתם מקבלים לקוחות מרוצים שהם למעשה הבסיס לעסק מצליח ומרוויח. 
תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
צ'אט בוט לעסקים
צ'אט בוט לעסקים

צ'אט בוט לעסקים הוא למעשה תוכנת מחשב חכמה שמתבססת על בינה מלאכותית ומסוגלת לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. עסקים שבוחרים

למאמר המלא »
053-3562554