בוטים לווצאפ

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

בוטים לווצאפ

בוטים לווצאפ הם מעין רובוטים שמתנהלים בווצאפ ומבצעים עבורכם משימות שונות כאשר הן מתרכזות סביב עולם שירות הלקוחות ושיווק העסק. עם בוטים לווצאפ ניתן לנהל ביעילות את שירות הלקוחות של העסק ולשווק את העסק בצורה מוצלחת. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהם בוטים לווצאפ?

כפי שציינו, בוטים לווצאפ הם מעין רובוטים שמתנהלים בוואטסאפ. מדובר למעשה בתוכנת מחשב שפועלת כמו רובוט ומסוגלת לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. השיחות שמתנהלות על ידי התוכנה מוגדרות על ידי תסריטים מוכנים מראש, כאשר האנשים שמשוחחים עם התוכנה יכולים לבחור באפשרות המתאימה להם ביותר מבין מספר אפשרויות שונות. הממשק של התוכנה מבוסס על טקסט ולכן מסוגל להבין קלט שפה טבעית. כך התוכנה מתפקדת כמו בשיחה אנושית ומסוגלת לענות על שאלות של לקוחות באופן אוטומטי, לטפל בצרכים של שירות לקוחות, לנהל משימות, לקדם מכירות ועוד. 

למה זה חשוב?

ווצאפ היא אחת מאפליקציות התקשורת המובילות בעולם. למעשה, יותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים באפליקציה ורוב התקשורת שלהם מתנהלת על ידה. כפי שציינו קודם, בוטים לווצאפ מספקים לנו מגוון שירותים כמו מענה ללקוחות באופן אוטומטי, מענה על שאלות, טיפול בצרכים של לקוחות ואף בניית מערך שיווק יעיל ואפקטיבי. עסקים שבוחרים להיעזר בבוטים לווצאפ יכולים לשפר באופן משמעותי את שירות הלקוחות שלהם רק על ידי מענה מהיר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. כאשר לקוח פוטנציאלי מקבל מענה מהיר הסיכוי שהוא יסגור עם אותו עסק עסקה עולה מאחר שהוא מרגיש שיש לו עם מי לדבר ולמי לפנות. כך העסק יכול להגדיל את העסקאות שהוא סוגרים ולהגדיל את הרווחים. 

 

חיסכון כספי

קודם כל בואו נדבר מבחינה כספית- כאשר בוחרים להשתמש בבוטים לווצאפ ניתן לחסוך הוצאות באופן משמעותי. איך זה אפשרי? ובכן, בוט כזה, למעשה מהווה תחליף לנציג שירות. במקום להחזיק נציגי שירות או מזכירה, תוכלו להשתמש בבוט שיענה על השאלות של הלקוחות, יספק מידע רלוונטי ויעניק שירות מהיר וזמין בעת הצורך. 

כמו כן, המחיר של בוטים לווצאפ הם לא מאוד יקרים. בדרך כלל התשלום יתבצע על ההקמה ויהיה חד פעמי. בנוסף לכך יהיה עליכם לשלם באופן חודשי בהתאם לסוג השירות שתקבלו. לא משנה אם תבחרו סוג שירות יקר יותר או פחות, המחיר של תפעול מערך שירות אנושי תמיד יהיה יקר יותר. 

 

שיווק עם חשיפה גבוהה

כפי שציינו קודם, ווצאפ היא אלפיקציית התקשורת המובילה בעולם ומשתמשים בה יותר מ-2 מיליארד אנשים (המהווים כרבע מאוכלוסיית העולם!). במדינות רבות, כאשר ישראל אחת מהן, ווצאפ משמשת כאפליקציית התקשורת המרכזית כאשר אנשים כבר לא שולחים הודעות SMS כמעט. מהסיבה הזו, כאשר אנשים מקבלים הודעות לווצאפ יש סיכוי גדול מאוד שהם יתייחסו להודעות ויבדקו מה כתוב בהן. עסק שיבחר לבנות מערך שיווק על ידי בוטים לווצאפ יוכל לקבל חשיפה גבוהה של לקוחות שיקבלו הודעות ולא יתעלמו מהן, כמו שקורה להודעות SMS או לדואר אלקטרוני. כך העסק יוכל להגדיל את העסקאות המתבצעות. 

שיפור שירות הלקוחות של העסק

בוטים לווצאפ מאפשרים לשפר את שירות הלקוחות של העסק. שירות הלקוחות של העסק הוא אחד הדברים החשובים להצלחת העסק. בלי שירות לקוחות טוב לקוחות רבים עלולים להפסיק לסגור עסקאות עם העסק מאחר שמרגישים שלא מקבלים את המענה שמגיע להם. על ידי בוט לווצאפ ניתן להעניק ללקוחות מענה מהיר. גם אם העסק סגור, גם אם אתם ביום מטורף ואין לכם זמן לענות לשום שיחת טלפון, גם אם אין לכם מזכירה- הבוט יוכל לענות בשבילכם עבור כל הלקוחות שמחפשים תשובה על שאלה או מידע על שירות או מוצר מסוים. כך אתם הופכים את העסק שלכם לזמין 24/7, מעניקים ללקוחות שלכם מידע ועוזרים לו לבצע רכישה ולסגור עסקה בשעה שנוחה לו. 

בנוסף, על ידי בוטים לווצאפ אתם יכולים לשלוח ללקוחות שלכם עדכונים כאשר קיימים כאלה. אתם עורכים מבצע חדש? מציעים הטבה ללקוחות מסוימים? הלקוח הזמין משלוח והמשלוח שלו עומד להגיע? החיוב שהלקוח ביצע באשראי לא עבר? המסמכים שהלקוח חיכם להם הגיעו? את כל העדכונים הללו תוכלו להעביר בקלות ובמהירות על ידי הבוט. כך הלקוחות שלכם יקבלו עדכון על כל הדברים הרלוונטיים להם במהירות. 

חשוב לשים לב- דבר חשוב נוסף להתפתחות העסק ואף לשירות הלקוחות ולקשר איתם הוא לערוך סקרים. על ידי בוטים לווצאפ ניתן לבצע סקרים ולשלוח משוב ללקוחות. כאשר עורכים סקרים ניתן לקבל מידע רב ולהבין האם הלקוחות שלכם מרוצים מהשירות שקיבלו, מה הם חושבים על המוצר, האם יש לעסק מקום להשתפר ואם כן כיצד ועוד. על ידי סקרים ניתן להבין את הלקוחות של העסק ולהשתפר כל הזמן במידת הצורך. כאשר אתם מראים ללקוחות שאכפת להם מדעתם ושאתם רוצים להשתפר בשבילם אתם משפרים את שימור הלקוחות של העסק ואף מושכים לקוחות חדשים. 

קראו עוד: כמה עולה בוט לוואטסאפ?

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
צ'אט בוט לעסקים
צ'אט בוט לעסקים

צ'אט בוט לעסקים הוא למעשה תוכנת מחשב חכמה שמתבססת על בינה מלאכותית ומסוגלת לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. עסקים שבוחרים

למאמר המלא »
שיווק בווטסאפ
שיווק בווטסאפ

ווטסאפ, אפליקציית התקשורת המובילה בעולם בה משתמשים יותר מ-2 מיליארד אנשים. בישראל כמעט אין מי שלא משתמש באפליקציה זו באופן

למאמר המלא »
053-3562554