בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתהמכירים את הימים שאתם מוצפים בשיחות טלפון ולא מספיקים לענות לכולן? לעתים כאשר לא עונים ללקוח הדבר עלול לגרום לכך שנאבד עסקאות. על ידי בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה, ניתן לשלוח ללקוח שניסה ליצור איתנו קשר פרטים על העסק ולגרום לו להרגיש שהוא קיבל יחס עד שנחזור אליו. על בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה נרחיב במאמר הבא. 

 

בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה- מה זה אומר?

בוט בוואטסאפ הוא למעשה מעין רובוט שמתנהל עבורנו מול לקוחות ואף עם העובדים של העסק. בוט בוואטסאפ הוא למעשה תוכנת מחשב מבוססת בינה מלאכותית שיכולה לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים. בוט בוואטאספ יכול לענות על שאלות, לנהל משימות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לשלוח הודעות אוטומטיות ועוד. מדובר בממשק מבוסס טקסט שמבין קלט שפה טבעית ונותן בתמורה שיחה כמו אנושית. 

למה זה חשוב?

לקוח התקשר אליכם על מנת לקבל פרטים נוספים על העסק, על מוצר ספציפי או על שירות שהעסק מעניק. בין אם אתם יועצי משכנתאות או חנות לכלי הבית השיחה עם הלקוח היא שיחת מכירה. אתם רוצים שהוא יבחר בכם על פני עסקים אחרים. במקרים רבים לקוחות משוחחים עם מספר עסקים עד שמחליטים מי מתאים להם ביותר. כאשר אתם לא יכולים לענות אך אתם שולחים ללקוח הודעה בוואטסאפ אתם למעשה משאירים את העסק בתודעה של הלקוח ליותר זמן. הלקוח ייראה שמדובר בעסק מקצועי, אמין ויציב. 

המטרה של הבוט בוואטסאפ היא ליצור קשר טוב עם הלקוח ושהאינטראקציה איתו לא תסתיים לאחר שיחת הטלפון שלא נענתה. על ידי שליחת הודעה ללקוח אתם חושפים אותו לפרטים נוספים על העסק, על השירותים והמוצרים שלו. כך הלקוח יוכל להמשיך להתעניין על ידי כניסה לאתר העסק או לפרופיל ברשתות החברתיות ולהרגיש יותר קשר לעסק. 

קראו עוד: בניית בוטים לווטסאפ

איך זה עובד?

אחת המטרות המרכזיות של בתי העסק היא לשמר את הלקוחות הקיימים, להרחיב את מעגל הלקוחות ולסגור יותר עסקאות עם לקוחות חדשים על מנת להגדיל את הרווחים וההכנסות של העסק. אחת הדרכים היעילות להגדיל את מעגל הלקוחות ולשמר לקוחות קיימים היא על ידי בוט בוואטסאפ. כאשר אתם עסוקים אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלכם יקבלו מענה. ברוב המקרים כאשר לקוח לא מקבל מענה הוא ימשיך לעסק הבא עד שיקבל את המענה שהוא מחפש. כאשר אתם לא נותנים מענה ללקוח אתם מסתכנים באיבוד עסקה פוטנציאלית. לכן, על ידי מענה מהיר שניתן על ידי בוט בוואטספ אתם מגדילים את הסיכוי שהלקוח ימשיך להתעניין בעסק שלכם ויחכה שתחזרו אליו כשתתפנו. 

 

יתרונות

בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה הוא שירות שמספק מגוון יתרונות. קודם כל יש לקחת בחשבון שמדובר באמצעי פשוט להפעלה. על ידי שירות זה ניתן לבנות מערכת מענה אוטומטי שמאפשרת לכם לספק מענה ללקוחות גם אם אתם לא פנויים באותו הרגע.

יתרון נוסף הוא שבוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה למעשה מאפשר לכם להחליף את המזכירה. למזכירה תפקידים רבים בהם לענות לטלפונים, לסדר לוח זמנים, לתאם פגישות ועוד רבים. לא תמיד פשוט להחליף את המזכירה. אך ישנם עסקים רבים בהם תפקידה המרכזי של המזכירה הוא לתת מענה ללקוחות. על ידי בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה הלקוח מקבל מענה גם אם אתם לא פנויים לדבר איתו. על ידי כך אתם יכולים להחליף את המזכירה בשירות זה ולחסוך הרבה כסף בחודש.

כמו כן על ידי בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה אתם למעשה מעניקים ללקוחות שמתעניינים מידע מהיר. כלומר, אם לקוח התקשר ולא היה לכם זמן לענות לו הוא יוכל לקבל הודעה בוואטסאפ. בהודעה הוא יקבל פרטים על העסק ויוכל להמשיך להתעניין באתר העסק או ברשתות החברתיות ולדלות הרבה מידע בעקבות כך. 

יתרונות הוואטסאפ

וואטסאפ נחשבת כיום לאפליקציית התקשורת המובילה בעולם. משתמשים בוואטסאפ יותר מ-2 מיליארד משתמשים המהווים כרבע מאוכלוסיית העולם. במיוחד בישראל, כמעט אין מי שלא משתמש בוואטסאפ באופן יומיומי. 

על ידי בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה ששולח הודעה ללקוח יש יותר סיכוי שהלקוח יפתח את ההודעה ויקרא אותה. רוב האנשים שמקבלים הודעה בוואטסאפ לא מתעלמים ממנה אלא בודקים מה כתוב בה. זאת לעומת הודעות SMS או דואר אלקטרוני. כלומר, על ידי וואטסאפ ניתן להנות מחשיפה משמעותית של העסק ללקוחות פוטנציאליים שונים וכך להגדיל את העסקאות. 

 

לסיכום

בוט בוואטסאפ לשיחה שלא נענתה הוא שירות חשוב במיוחד שעוזר לכם לשמר את הלקוחות הקיימים ואף להגדיל את מעגל הלקוחות. כאשר נותנים ללקוחות מענה זה גורם להם להישאר ואף להמליץ על העסק לחברים. על ידי כך אתם מקבלים לקוחות מרוצים שהם למעשה הבסיס לעסק מצליח ומרוויח.

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554