דיוור בוואטסאפ

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

דיוור בוואטסאפדיוור בוואטסאפ הוא האפשרות לשלוח הודעות באופן מידי. על ידי דיוור בוואטסאפ ניתן לשווק את העסק באופן יעיל ואפקטיבי במיוחד. אבל איך מבצעים דיוור בוואטסאפ ולמה זה טוב? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

מהו דיוור בוואטסאפ?

הפירוש של דיוור הוא שליחת דואר למספר נמענים שונים. כלומר, דיוור בוואטסאפ הוא למעשה מערכת לשליחת הודעות בוואטסאפ למספר נמענים באופן יעיל ומהיר. על ידי דיוור בוואטסאפ ניתן ליצור תקשורת מידית עם אנשים רבים בכל העולם. למעשה וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם אשר משתמשים בה יותר מ-2 מיליארד אנשים. רוב הישראלים משתמשים באפליקציה זו באופן יומיומי. דיוור בוואטסאפ הוא ישומן חינמי שמאפשר להעביר הודעות באופן מידי, להעביר תמונות, מסמכים, קטעי וידאו וליצור מערך תקשורת יעיל וזמין עבור אנשים רבים. על ידי כך עסקים יכולים לשווק את העסק שלהם ביעילות ולשפר את מערך שירות הלקוחות שלהם. 

מהו שיווק בווטסאפ?

עם דיוור בוואטסאפ ניתן לשווק את העסק שלנו באופן יעיל במיוחד. למעשה, וואטסאפ היא אפליקציית תקשורת מובילה שמתפקדת כרשת חברתית ומאפשרת למשתמשים בה לשלוח הודעות ולבצע שיחות באופן חינמי. מייסדי האפליקציה, מתנגדים לפרסום בה על מנת להפוך את חוויית המשתמש בה לטובה מאוד. לכן, השימוש באפליקציה לא כולל פרסומות קופצות שמעיקות על המשתמשים בה. עם זאת, ניתן לבצע שיווק בדרכים אחרות. שיווק בוואטסאפ צריך להתבצע באופן עדין ולא אגרסיבי על מנת להשיג תוצאות טובות ויעילות. 

למרות ההתנגדות לשיווק בוואטסאפ, בשנת 2014 פייסבוק רכשה את האפליקציה וכך הגדילה את הכוח השיווקי שלה. פייסבוק הכניסה לאפליקציה מגוון פיצ'רים נוספים, כאשר בהם גם השקת וואטסאפ עסקי. וואטסאפ עסקי הוא למעשה אפליקציה חינמית שמאפשרת לנהל תקשורת עם אמצעים שלא קיימים בוואטסאפ רגיל וכך לשפר את הקשר של בעלי העסקים עם הלקוחות שלהם ואף עם העובדים שלהם. בין האמצעים החדשים של וואטסאפ עסקי יש אפשרות ליצור פרופיל עסקי, מענה אוטומטי ללקוחות, תשובות מהירות, איסוף נתונים סטטיסטיים ועוד. בנוסף, בוואטסאפ עסקי יש את האפשרויות הרגילות של הוואטסאפ כמו רשימת תפוצה, קבוצה ועוד. שיווק בוואטסאפ עסקי מאפשרת ליצור רשימת לקוחות, ליצור דיוור לתכנים כמו ניוזלטרים, תמונות, הודעות ועוד. 

 

דיוור בוואטסאפ עם צ'אט בוט

אחת האפשרויות שלכם לדיוור בוואטסאפ היא לעשות זאת עם צ'אט בוט. צ'אט בוט, הוא למעשה רובוט שמתנהל בוואטסאפ באופן אוטומטי מול הלקוחות הקיימים של העסק, מול לקוחות פוטנציאליים של העסק ואף מול העובדים שלו. הצ'אט בוט הוא בעצם תוכנת מחשב שהממשק שלה מבוסס על טקסט ומבין קלט שפה טבעית. תוכנה זו מסוגלת לנהל שיחות עם משתמשים אנושיים באופן אוטומטי ולהעניק להם שירות מוצלח. עם צ'אט בוט ניתן לדוור הודעות באופן אוטומטי, לקדם מכירות, לענות על שאלות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לנהל משימות ועוד. 

שני השימושים המרכזיים של צ'אט בוט הם מענה אוטומטי להודעות והיכולת לבנות מערך שיווק יעיל. מענה אוטומטי להודעות בוואטסאפ הוא למעשה דיוור בוואטסאפ. כך ניתן ליצור קבוצה או רשימת תפוצה ולשלוח לה הודעות בנוגע להשקת מוצר חדש, מבצעים חדשים וכדומה. כמו כן, במידה שלקוח מחפש אתכם, תוכלו לענות לו עם הצ'אט בוט באופן אוטומטי. על ידי כך אתם שומרים את הלקוחות שלכם מרוצים ומסופקים. בנוסף, עם צ'אט בוט ניתן לבנות מערך שיווק יעיל, לעקוב אחר הפעילות העסקית, לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזור לנו להשתפר כל הזמן. 

כיצד מתבצע דיוור בוואטסאפ?

על מנת לבצע דיוור בוואטסאפ יש קודם כל לחפש חברות מקצועיות ואמינות בעלות מומחיות ביצירת מערך שיווקי נכון על ידי שליחת הודעות בוואטסאפ. הדיוור יתבצע על ידי מערכת חכמה לשליחת הודעות מרוכזות, או במילים אחרות הצ'אט בוט. על מנת להצליח לשווק את העסק ביעילות ולהניב תוצאות טובות חשוב לבחור באופן מושכל את התכנים השיווקיים שתכללו בהודעות הנשלחות ולהתאים את המסרים לקהל היעד שלכם. את קהל היעד חשוב להגדיר באופן ספציפי ומדויק בהתאם לפרמטרים כמו מין, גיל, מצב משפחתי, מקום מגורים, תחביבים וכדומה. 

על מנת לבצע דיוור בוואטסאפ יש ליצור קבוצה או רשימת תפוצה. 

  • קבוצה

אחת האפשרויות שקיימות בוואטסאפ היא ליצור קבוצות הכוללות מספר משתמשים מסוים ושם ניתן לשלוח הודעות בנוגע למבצעים חדשים, הטבות, מוצרים חדשים וכדומה. יצירת קבוצה היא אחת האפשרויות המצוינות לביצוע דיוור בוואטסאפ ולשיווק העסק שלכם. חשוב מאוד שהפרסום בקבוצה יגרום ללקוחות לרצות להישאר בקבוצה ולא לעזוב אותה. חשוב לפרסם בצורה עדינה ולא אגרסיבית על מנת למנוע מחברי הקבוצה לעזוב אותה או אפילו לחסום אתכם. 

  • רשימת תפוצה

רשימת תפוצה, בדומה לקבוצה, מאפשרת לכם להכניס מספר אנשים מסוימים ולשלוח להם הודעות בו זמנית. ההבדל המרכזי בין שתי האפשרויות הוא שהודעה שנשלחת ברשימת תפוצה נשלחת ללקוחות כהודעה אישית. כלומר, הלקוחות מקבלים את ההודעה באופן אישי אליהם ולא כחלק מקבוצה. לרשימה ניתן להכניס את מי שאתם בוחרים, בדיוק כמו בקבוצה. כך ניתן לבצע דיוור בוואטסאפ בצורה יעילה ולגרום ללקוחות שלכם להתייחס להודעות, מה שלא תמיד קורה בקבוצות. 

קראו עוד: כמה עולה בוט לוואטסאפ?

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554