וואטסאפ מאקסל

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

וואטסאפ מאקסלבעבר, וואטסאפ הייתה אפליקציית תקשורת המיועדת לשליחת הודעות ולקבלת שיחות טלפון באופן חינמי המבוסס על האינטרנט. בשנים האחרונות, האפליקציה הפכה ליותר מאפליקציית תקשורת בלבד והיא מאפשרת לבעלי העסקים לנהל פלטפורמה עסקית, לשווק את העסק ולשמור על יחסים טובים ורציפים עם הלקוחות שלהם. כיום, על ידי תוסף חכם ניתן לשלוח הודעות בוואטסאפ מאקסל. מה זה אומר? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

וואטסאפ עסקי

וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם עם יותר מ-2 מיליארד משתמשים. בישראל, מדובר באפליקציית התקשורת השימושית ביותר וכמעט אין ישראלים שלא משתמשים בה. אך כיום, מלבד אפליקציית תקשורת, וואטסאפ מאפשרת גם לנהל פלטפורמה עסקית ולשווק עסקים ביעילות. למעשה, בשנת 2014 פייסבוק רכשה את האפליקציה וכך הגדילה את הכוח השיווקי שלה. במסגרת הרכישה, פייסבוק הוסיפה לאפליקציה מגוון פיצ'רים שונים, אשר בהם גם השקת וואטסאפ עסקי. וואטסאפ עסקי הוא אפליקציה חינמית שמאפשרת לנהל תקשורת על ידי אמצעים חדשים שלא קיימים בוואטסאפ הרגיל. לדוגמא, בוואטסאפ עסקי ניתן ליצור פרופיל עסקי, מענה אוטומטי ללקוחות, תשובות מהירות, איסוף נתונים סטטיסטיים ועוד. בנוסף, בוואטסאפ עסקי יש את האפשרויות הרגילות של הוואטסאפ כמו רשימת תפוצה, קבוצה ועוד. 

שליחת הודעות וואטסאפ מאקסל

מלבד לוואטסאפ עסקי, קיים תוסף שניתן להתקין לוואטסאפ וכך להקל על ההתנהלות העסקית שלכם. מדובר בתוסף שעליכם להתקין על גבי המחשב ולא על גבי האפליקציה עצמה. תוסף זה למעשה מאפשר לכם לסרוק קוד QR בקלות וכך לקשר את הוואטסאפ שלכם לתוכנה. על ידי קישור הוואטסאפ לתוכנה, ניתן להעלות אליה רשימת אקסל עם אנשי הקשר שיהיו רשימת התפוצה שלכם וכך לצרף תמונות, קבצים, קישורים ועוד. תוסף זה מייעל את העבודה שלכם ומקל על ההתכתבות שלכם עם אנשים שונים, לרבות קולגות, עובדים וכמובן לקוחות. למעשה התוסף מאפשרת לכם לשלוח הודעות וואטסאפ מאקסל. 

 

איך זה עובד?

כפי שציינו, על מנת לשלוח הודעות וואטסאפ מאקסל יש להתקין תוסף מסוים על גבי המחשב שלנו. התוסף הוא למעשה תוכנה שיש להוריד למחשב שלנו. על מנת למצוא את התוכנה, עליכם לחפש בגוגל "שליחת וואטסאפ מאקסל". לאחר מכן היכנסו לאתר המומלץ ועקבו אחר הוראות ההתקנה. מדובר בתוכנה קלה לשימוש שמאפשרת לכם לקשר אותה לוואטסאפ שלכם על ידי סריקת קוד QR, פשוט וקל. חשוב לקחת בחשבון שבדרך כלל יהיו מספר גרסאות שיוצעו לשימוש כאשר בדרך כלל יהיה מדובר בגרסה בסיסי, גרסת פרימיום וגרסת מתקדמת. תוכנת אקסל היא תוכנה מגוונת שכוללת מגוון רחב של שימושים אפשריים על המחשב. כאשר משלבים אותה עם וואטסאפ ניתן לבצע מגוון פעולות עסקיות שונות כמו שימור לקוחות, יחצנות, קידום מכירות, טיפול בצרכי שירות הלקוחות של העסק, שמירה על אנשי מכירות ועוד, תוך השקעת מינימום מאמץ.

לאחר שתקשרו את הוואטסאפ שלכם לתוכנה, יש להזין קובץ אקסל עם רשימת תפוצה. לאחר מכן יש לבחור בפרמטר "שם" בתוכנה ולעבור לתיבת הטקסט, שם תוכלו לנסח הודעה. להודעה שאתם שולחים תוכלו להוסיף תמונות, קבצים, קישורים וכדומה. למעשה, תוכנה זו מאפשרת לכם לשלוח וואטסאפ מאקסל ולהתאים זאת לכל שימוש שאתם צריכים ולמגוון אנשי קשר שונים. 

קראו עוד: כמה עולה בוט לוואטסאפ?

למי זה מיועד?

התוסף שמאפשר לכם לשלוח וואטסאפ מאקסל הוא תוסף שמיועד לכל בעל עסק. בין אם אתם בעלי חנות, בעלי מסעדה או נותני שירות במגוון תחומים שונים, תוסף שליחת וואטסאפ מאקסל יהפוך את החיים שלכם לקלים יותר ויעזור לכם לשפר את כל ההתנהלות העסקית שלכם. למעשה, תוסף שליחת וואטסאפ מאקסל מתאים גם על מנת ליצור רשימות תפוצה של חברים ומשפחה ולא רק עבור עניינים עסקיים. כל עוד אתם צריכים נוסח אחיד להודעה, ריבוי הודעות וצורך לצירוף קובץ מסוים, התוסף יתאים לכם ויהפוך את החיים שלכם לקלים. 

החשיבות של שליחת וואטסאפ מאקסל

כפי שהבנו עד עתה, על ידי התקנת תוסף על המחשב שלנו אנחנו יכולים לשלוח וואטסאפ מאקסל. יש לכך חשיבות רבה. קודם כל, חשוב להבין שעבור עסקים רבים, ולעתים גם עבור אנשים רבים, קבצי אקסל מכילים את כל המידע החשוב שיש לנו. מדובר בקבצים שמכילים מידע רב וחשוב מאוד שיכול לעזור לנו להתנהל מול הלקוחות השונים, לבצע שיווק יעיל לעסק, להחליט אילו הודעות לשלוח לכל לקוח וכן הלאה. תוכנות אלו מאפשרות לנו לייעל את כל ההתנהלות העסקית שלנו. למעשה במקום להעתיק מספרים, לעבור בין תוכנות שונות, לבדוק איזו הודעה לשלוח, על ידי תוכנת שליחת וואטסאפ מאקסל ניתן לבצע ניתוח מדויק של נתונים. בעקבות כך, ההתנהלות העסקית הופכת לקלה, פשוטה ויעילה יותר. למעשה, כל שתצטרכו לעשות הוא להחליט איזו הודעה לשלוח והאם לצרף אליה קובץ מסוים. על ידי שליחת וואטסאפ מאקסל ניתן לייעל את קשרי הלקוחות של העסק, בלי להעתיק מספרים ובלי להסתבך. על ידי ייעול קשרי הלקוחות שלכם תוכלו לשמר על הלקוחות הקיימים שלכם, לשמור שהם יהיו מרוצים ואף להגדיל את העסקאות שהעסק מבצע.

קראו עוד: יצירת בוט וואטסאפ

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554