פיתוח צ'אטבוטים

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

פיתוח צ'אטבוטיםצ'אטבוט, הוא מעין רובוט שמתנהל בוואטסאפ ומבצע עבורכם משימות שונות. וואטסאפ היא אחת מהאפליקציות השימושיות ביותר בעולם. יותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים בה ועל ידי פיתוח צ'אטבוטים ניתן לבצע שיווק בוואטסאפ בצורה יעילה ואף לנהל את שירות הלקוחות של העסק. במאמר הבא נרחיב על פיתוח צ'אטבוטים ועל היתרונות הרבים שזה כולל. 

 

מהם צ'אטבוטים?

צ'אטבוטים, הם רובוטים בוואטסאפ שמבצעים מגוון משימות שונות ומתנהלים מול הלקוחות ולעתים גם מול העובדים של העסק. מדובר בעצם בתוכנת מחשב שמנהלת שיחות עם משתמשים אנושיים על ידי הגדרת תסריט מראש. הממשק של התוכנה מבוסס על טקסט ומסוגל להבין קלט שפה טבעית. על ידי כך, התוכנה מסוגלת להגיב ולהתנהל כמו בשיחה אנושית. פיתוח צ'אטבוטים מאפשר לענות באופן אוטומטי ללקוחות, לענות על שאלות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לקדם מכירות, לנהל משימות ועוד. 

מה החשיבות של פיתוח צ'אטבוטים?

כפי שציינו, על ידי פיתוח צ'אטבוטים ניתן לענות ללקוחות באופן אוטומטי, לענות על שאלות, לטפל בצרכי שירות לקוחות ועוד. כל הפעולות הללו מאפשרות לכם לייעל את שירות הלקוחות שלכם וכך לשמר את הלקוחות הקיימים ואף למשוך לקוחות חדשים. בעלי עסקים רבים מכירים את הימים בהם לא מפסיקות להיכנס שיחות ואין זמן לענות להן. תקופות אלה יכולות להיות תוצר של שיווק יעיל, השקת מוצר חדש ועוד. במצב כזה, הלקוחות שמנסים להשיג את העסק מעוניינים לסגור עסקה וכאשר לא עונים להם, אנחנו מורידים את הסיכויים שנסגור איתם עסקאות. פעמים רבות, לקוח שצריך מוצר מסוים ולא יקבל מענה כנראה יעבור לעסק מתחרה שמוכר  מוצר דומה. לכן, על מנת להקטין את הסיכוי שדבר כזה יקרה ועל מנת להצליח לשמר את הלקוחות שלנו ולטפל בלידים ביעילות, ניתן להיעזר בצ'אטבוט. עם צ'אטבוט, אתם יכולים לספק ללקוחות שלכם מענה מהיר באופן אוטומטי. כך אתם מגדילים את הסיכוי שהלקוח ימשיך להתעניין בעסק שלכם וימתין עד שתחזרו אליו. על ידי כך אתם מייעלים את שירות הלקוחות, מגדילים את העסקאות שאתם סוגרים וכך מגדילים את הרווחים של העסק. 

 

מה השימושים האפשריים עם צ'אטבוטים?

פיתוח צ'אטבוטים מאפשר להנות ממגוון שימושים אפשריים. בראש ובראשונה, עם צ'אטבוטים ניתן לענות באופן אוטומטי. כפי שציינו קודם, כל בעל עסק מכיר את הימים שהטלפון לא מפסיק לצלצל. לכן, על מנת להצליח להעניק מענה לכל הלקוחות הפוטנציאליים ולא לאבד עסקאות אפשריות, ניתן להיעזר בצ'אטבוטים. עם צ'אטבוטים תוכלו לשלוח ללקוחות שניסו להשיג אתכם הודעה אוטומטית בוואטסאפ ולכלול בה פרטים בנוגע לעסק. על ידי אתם גורמים ללקוח להרגיש שהוא קיבל מענה ויכול להמתין עד שיחזרו אליו בנוגע לצרכים שלו. על ידי מענה אוטומטי ניתן לשמר לקוחות בצורה יעילה, להגדיל את מעגל הלקוחות ולשווק את העסק. 

שימוש אפשרי נוסף על ידי פיתוח צ'אטבוטים הוא לבנות מערך שיווק אפקטיבי ויעיל. כאשר משווקים עסק יכולים לעשות זאת במגוון פלטפורמות שונות כמו רשתות חברתיות, אתרים, גוגל, רדיו, מודעות בעיתון ועוד. אחת האפשרויות העומדות לפניכם היא לשלוח ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים הודעות. רוב הלקוחות שמקבלים הודעות SMS או הודעות בדואר אלקטרוני, לא מתייחסים אליהן ולתוכן שלהן. לעומת זאת, מאחר שוואטסאפ נחשבת לתוכנה שימושית, במיוחד בקרב ישראלים, שליחת הודעה שיווקית בוואטסאפ בדרך כלל תקבל יחס. עם זאת, חשוב לעשות זאת נכון ולא להציף את הלקוחות שלכם בתכנים שיווקיים. במידה שתשלחו יותר מידי הודעות הלקוחות שלכם עלולים לחסום אתכם. לכן, חשוב לדעת כיצד לעשות זאת באופן חכם. עם צ'אטבוטים ניתן לבנות מערך שיווק יעיל ואף לעקוב אחר הפעילות העסקית, לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזרו לכם להשתפר בהמשך. 

מה היתרונות של פיתוח צ'אטבוטים?

פיתוח צ'אטבוטים מאפשר לכם להנות ממגוון רחב של יתרונות שונים-

  • שיווק יעיל- כפי שציינו, וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת הנפוצה בעולם. יותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים בוואטסאפ. על ידי פיתוח צ'אטבוטים ניתן לבצע שיווק יעיל ואישי. כך אתם יכולים לשלוח ללקוחות שלהם הודעות ולפנות אליהם באופן אישי על מנת להניב תוצאות טובות. 
  • לקוחות מרוצים- אחד הדברים החשובים לעסק הוא לשמור על הלקוחות שלו מרוצים. פיתוח צ'אטבוטים מאפשר לכם להיות זמינים ללקוחות שלכם 24/7. על ידי כך אתם משפרים באופן משמעותי את שירות הלקוחות של העסק שלכם. כך אתם יכולים לשמר את הלקוחות שלכם בצורה יעילה על ידי מענה באופן קבוע. פעמים רבות, לקוחות מרוצים אף ימליצו לחברים שלהם על העסק שלכם ויעזרו לכם להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם.  
  • קהל יעד- פיתוח צ'אטבוטים מאפשר לכם להגדיר באופן ספציפי את קהל היעד שלכם. הגדרת קהל היעד מאפשרת לכם לשלוח הודעות ללקוחות פוטנציאליים ורלוונטיים וכך להגדיל את הסיכויים שתסגרו עסקאות. על מנת להגדיר קהל יעד יש להתייחס לפרמטרים שונים כמו מין, גיל, תחביבים, מקום מגורים, מצב משפחתי וכדומה. 
  • פשוט וקל- פיתוח צ'אטבוטים הוא תהליך פשוט וקל. קיימות חברות רבות שמעניקות שירותי צ'אטבוט לעסקים. 

קראו עוד: כמה עולה בוט לוואטסאפ?

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554