רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפהוואטסאפ, היא אחת מאפליקציות התקשורת המובילות בעולם והיא כוללת מגוון אפשרויות כמו יצירת רשימת תפוצה. רשימת תפוצה היא רשימה שאתם קובעים מי ייכנס אליה וכך אתם יכולים לשלוח להם הודעות פרטיות בקלות. רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ מאפשרת לכם לשווק את העסק בצורה יעילה במיוחד. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו בוט בוואטסאפ?

בוט בוואטסאפ, הוא רובוט שמתנהל בוואטסאפ באופן אוטומטי. עם בוט בוואטסאפ ניתן להתנהל מול הלקוחות הקיימים של העסק, הלקוחות הפוטנציאליים שלו ואף מול העובדים של העסק. למעשה, בוט בוואטסאפ הוא תוכנת מחשב שמנהלת שיחות אוטומטיות עם משתמשים אנושיים שונים. תוכנה זו כוללת ממשק שמבוסס על טקסט ומבין קלט שפה טבעית. על ידי כך ניתן להעניק ללקוחות שירות באופן אוטומטי, גם ללא אדם פיזי שמסוגל לענות באותו רגע. על ידי כך מתנהלות שיחות באופן אוטומטי, נשלחות הודעות אוטומטיות, ניתן לענות על שאלות, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לקדם מכירות, לנהל משימות ועוד. 

מהי רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ?

לפני שנסביר מהי רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ נסביר מהי בכלל רשימת תפוצה. רשימת תפוצה היא רשימה של אנשים אליהם ניתן לשלוח הודעות באופן פרטי ולא כחלק מקבוצה. עבור עסקית מדובר ברשימה של לקוחות, שמקבלים הודעות בנושאים שונים- לדוגמא הודעה על מבצע חדש, הודעה על השקת מוצר חדש וכדומה. היתרון המרכזי ברשימת תפוצה הוא שההודעה מגיעה כהודעה אישית. בנוסף, מי ששולח את ההודעה שולח אותה לכל מי שכלול ברשימה בו זמנית, בלי להתאמץ. רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ, היא רשימה שנשלחות אליה הודעות אוטומטיות על ידי תכנון קודם והגדרת תסריטים מוכנים מראש. כך אתם משאירים את העסק שלכם בתודעה של הלקוחות, משווקים אותו ביעילות ולא צריכים להתאמץ לשם כך. 

 

למה זה טוב?

בדרך כלל, הודעות תפוצה יוצאות כהודעות SMS או בדואר אלקטרוני. אך, רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ נשלחת ללקוחות שלכם בוואטסאפ. מדובר ביתרון משמעותי, מאחר שוואטסאפ נחשבת לאפליקציית התקשורת המובילה בעולם. אנשים רבים, שמקבלים הודעות שיווק ב-SMS או בדואר אלקטרוני לא מתייחסים אליהן, אך הודעות שיווק בוואטסאפ בדרך כלל מקבלות יחס. רוב האנשים שיקבלו הודעות שיווקיות בוואטסאפ יבדקו מה התוכן שלהן. 

וואטסאפ למעשה מתפקדת כרשת חברתית שמאפשרת למשתמשים בה לשלוח הודעות ולבצע שיחות טלפון בצורה חינמית. יותר מ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים בוואטסאפ ונהנים מהאפשרויות הטמונות בה. מהסיבה הזו, ב-2014, פייסבוק החליטו לרכוש את וואטסאפ וכך הגדילו את הכוח השיווקי שלה. אחד הפיצ'רים המשמעותיים שהוסיפו פייסבוק לוואטסאפ, הוא השקת ווטסאפ עסקי. ווטסאפ עסקי הוא למעשה אפליקציה חינמית שמיועדת לשפר את הקשר של בעלי העסקים עם העובדים שלהם או עם הלקוחות שלהם. עם וואטסאפ עסקי ניתן לשפר את שירות הלקוחות של העסק, לשמר לקוחות, להגדיל את מעגל הלקוחות ולשווק את העסק ביעילות. 

על ידי שיווק בוואטסאפ ניתן להגדיל את מעגל הלקוחות של העסק וכך את המכירות שלו באופן משמעותי. על ידי רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ ניתן לבצע שיווק אפקטיבי במיוחד. חשוב לעשות זאת בצורה עדינה ולא אגרסיבית על מנת למנוע מהלקוחות שלכם לצאת מרשימת התפוצה או אפילו לחסום אתכם. 

מה היתרונות של רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ?

רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ כוללת מגוון יתרונות שונים. ריכזנו לכם את הבולטים בהם-

  • שמירה על קשר עם הלקוחות

על מנת לשווק עסקים ולהצליח לשמר לקוחות בצורה יעילה, חשוב לשמור על קשר בסיסי קבוע עם הלקוחות שלכם. לא כל הלקוחות שלנו עוקבים אחרינו וחלקם בכלל לא זוכרים את העסק שלנו. כאשר אתם שומרים על קשר עם הלקוחות שלכם אתם מזכירים להם שאתם קיימים, שומרים את העסק בתודעה שלהם וכך יוצרים הזדמנויות עסקיות חדשות. 

  • יחס מידי

כפי שציינו קודם, הודעות תפוצה ב-SMS או במייל, בדרך כלל לא מקבלות מענה ורוב הלקוחות מתעלמים מהן. לעומת זאת, רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ מאפשרת לכם  לקבל יחס מידי מהלקוחות. רוב הלקוחות שמקבלים הודעה פרטית בוואטסאפ ייכנסו לקרוא את התוכן שלה, גם אם הוא תוכן שיווקי. 

  • הגדלת העסקאות 

אחד הדברים החשובים לעסקים הוא לבצע עסקאות על מנת להגדיל את הרווחים של העסק ולהצליח לשרוד בעולם העסקים הלא פשוט. על ידי רשימת תפוצה עם בוט בוואטסאפ ניתן להגדיל את העסקאות שהעסק מבצע. למעשה, כאשר מנהלים הודעות תפוצה בצורה חכמה, יכולים לפנות ללקוחות הקיימים של העסק ואף ללקוחות הפוטנציאליים שלו בדיוק בזמן שהם צריכים את השירות שלנו. לשם כך חשוב לתזמן את ההודעה באופן נכון ולכלול תוכן מתאים. בנוסף, חשוב להגדיר באופן ספציפי ומדויק את קהל היעד של העסק בכלל ושל ההודעות בפרט, בהתאם לפרמטרים כמו מקום מגורים, מין, גיל, מצב משפחתי, תחביבים וכדומה. לדוגמא, אם אתם עסק לשיפוץ בתים, תוכלו לשלוח הודעות תפוצה בנוגע לצביעת הבית, התקנת ריהוט חדש או שיפוץ כללי בדיוק בתקופות החגים ובמיוחד לפני פסח. כך תוכלו לקבל פניות רלוונטיות רבות. 

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554