שליחת וואטסאפ ללקוחות

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

שליחת וואטסאפ ללקוחותכיום, עסקים רבים מודעים לחשיבות של שירות לקוחות טובות ושל שמירה על יחסית טובים עם הלקוחות שלכם. כיום, עסקים רבים מחליטים להיעזר בתוכנות ניהול שמסייעות להתנהל עם הלקוחות בוואטסאפ ולשלוח להם הודעות הן בנוגע לעדכונים על העסק והן בנוגע לשאלות או כל דבר שהלקוח צריך. על החשיבות של שליחת וואטסאפ ללקוחות נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו צ'אט בוט בוואטסאפ?

צ'אט בוט בוואטסאפ, הוא מעין מערכת ניהול שמאפשרת לעסקים רבים להתנהל מול הלקוחות שלהם בוואטסאפ. מדובר למעשה במעין רובוט שהמערכת שלו מבוססת בינה מלאכותית והוא מסוגל להתנהל בוואטסאפ ולנהל שיחות כמעט אנושיות עם משתמשים אנושיים. רובוט זה הוא בעצם תוכנה מחשב שכוללת ממשק שמבוסס על טקסט ומבין קלט שפה טבעית. על ידי כך, הצ'אט בוט מסוגל להתנהל מול הלקוחות, להעניק להם מענה בנוגע לשאלות, לספק להם מידע, לשלוח להם עדכונים חשובים על העסק, לטפל בצרכי שירות לקוחות, לנהל משימות, לקדם מכירות ועוד. 

מה השימושים האפשריים של המערכת?

הצ'אט בוט הוא מערכת ניהול שמאפשרת שליחת וואטסאפ ללקוחות בקלות ובמהירות. כך ניתן לשמור על קשר עם הלקוחות של העסק. למעשה שירות הלקוחות של העסק הוא אחד הדברים החשובים ביותר שלו. עם המערכת ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות שמסייעות לשפר את שירות הלקוחות של העסק ולשמור על הלקוחות שלו מרוצים. מערכת זו למעשה מאפשרת מענה מהיר באופן אוטומטי ללקוחות שרוצים ליצור קשר עם העסק ולקבל מידע עליו, על המוצרים או על השירותים שהוא מספק. 

בנוסף, מלבד שליחת וואטסאפ ללקוחות ומענה מהיר, מערכת זו מאפשרת לבנות מערך שיווק אפקטיבי במיוחד. עם מערכת זו עסקים יכולים לשלוח ללקוחות שלהם הודעות שיווקיות ולעדכן אותם בנוגע למבצעים או הטבות חדשות. שיווק בוואטסאפ נחשב לאפקטיבי ויעיל במיוחד בגלל החשיפה שהוא כולל. למעשה, וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם ואנשים רבים משתמשים בה. על ידי שליחת הודעות שיווקיות בוואטסאפ, עסקים רבים יכולים לשפר את מערך השיווק שלהם ולפנות ללקוחות פוטנציאליים רבים. בנוסף, המערכת מאפשרת לכם לעקוב אחר הפעילות העסקית והתוצאות שלה באופן קבוע. כך ניתן לנתח נתונים ולהסיק מסקנות שיעזרו לעסק להשתפר. 

 

שליחת וואטסאפ ללקוחות עם רשימת תפוצה

אחד היתרונות המרכזיים של מערכת לשליחת וואטסאפ ללקוחות היא האפשרות להיעזר ברשימת תפוצה. רשימת תפוצה היא רשימת אנשים, או במקרה הזה לקוחות, אליהם העסק יוכל לשלוח הודעות באופן פרטי ולא כחלק מקבוצה. כלומר, כמו ששולחים הודעה בקבוצה וצריך לשלוח אותה פעם אחת בשביל שתגיע לכל חברי הקבוצה, כך ניתן לעשות גם עם רשימת תפוצה. אך ההבדל הוא שההודעה תגיד כהודעה אישית ולא כחלק מקבוצה. שליחת וואטסאפ ללקוחות עם רשימת תפוצה מאפשרת לשלוח הודעות בנושאים שונים כמו הודעות על מבצעים חדשים, השקת מוצר חדש וכדומה. כאשר נעזרים במערכת צ'אט בוט היא מאפשרת שליחת וואטסאפ ללקוחות באופן אוטומטי ברשימת תפוצה, על ידי תכנון קודם והגדרת תסריטים מראש. כך תוכלו להשאיר את העסק שלכם בתודעתם של הלקוחות ולשווק אותו ביעילות.  

מה היתרונות של שליחת וואטסאפ ללקוחות?

שליחת וואטסאפ ללקוחות כוללת מגוון יתרונות שונים וחשובים במיוחד- 

  • שמירה על קשר עם הלקוחות

אחד היתרונות המרכזיים של מערכת לשליחת WhatsApp ללקוחות היא האפשרות לשמור על קשר בסיסי קבוע עם הלקוחות שלכם. לא כל הלקוחות עוקבים אחרי העסק וחלקם בכלל לא זוכרים אותו, לכן כאשר שולחים להם הודעה מידי פעם על מבצע חדש או מוצר חדש מזכירים להם שאנחנו קיימים ושומרים את העסק בתודעה שלהם. על ידי כך ניתן ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות. 

  • יחס מידי

כפי שציינו, וואטסאפ היא אפליקציית התקשורת המובילה בעולם. רוב האנשים שמקבלים הודעה בוואטסאפ נכנסים להודעה ובודקים את התוכן שלה. לעומת זאת, אנשים רבים מתעלמים מהודעות SMS או מדואר אלקטרוני. לכן, כאשר נעזרים במערכת שליחת WhatsApp ללקוחות מגדילים את הסיכוי שהלקוחות יתייחסו להודעות שנשלחות אליהם ומאפשרות להם לקבל יחס מידי. 

  • הגדלת העסקאות 

מערכת לשליחת וואטסאפ ללקוחות מאפשרת לעסקים להגדיל את העסקאות שהם מבצעים וכך להגדיל את הנבת הרווחים של העסק. זאת למעשה על ידי שיפור שירות הלקוחות של העסק והתנהלות נכונה. למעשה, כאשר אתם שולחים הודעות ללקוחות שלכם בוואטסאפ, אתם יכולים לפנות אליהם בדיוק בזמן שהם צריכים את השירות שלכם. לשם כך חשוב מאוד לתזמן את ההודעות שלכם באופן נכון ולכלול תוכן מתאים. על מנת להגדיל את העסקאות תוכלו להגדיר באופן ספציפי את קהל היעד של ההודעות על פי פרמטרים כמו גיל, מין, תחביבים, אזור מגורים, מצב משפחתי ועוד. כך לדוגמא, אם העסק שלכם מיועד להורים טריים ומוכר מוצרים לתינוקות, תוכלו להגדיר קהל יעד מתאים ולא לפנות לבני נוער או בני הגיל השלישי שההודעות הללו יהיו פחות רלוונטיות עבורם. כך תוכלו לקבל פניות רלוונטיות רבות. 

תוכן עניינים
אודותינו

שירותי בניית בוטים לווטסאפ עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירותי בניית בוטים לווטסאפ מקצועיים ואמינים, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום. 

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
053-3562554